دردسر جدید نقشه گوگل برای تاکسی اینترنتی ایرانی

به گزارش وبلاگ وطن من، تهران-خبرنگاران- چند ساعتی است که اسکرین شات هایی از نقشه شرکت اسنپ دست به دست می گردد و نشان می دهد پایین نقشه ایران در کنار خلیج فارس، عنوان جعلی خلیج عربی نیز نوشته شده است و البته تمام سرویس هایی که از نقشه گوگل استفاده می نمایند همین مشکل را دارند و این مشکل مختص اسنپ نیست.

دردسر جدید نقشه گوگل برای تاکسی اینترنتی ایرانی

به گزارش خبرنگار وبلاگ وطن من، ژوبین علاقبند مدیرعامل اسنپ صبح امروز، دوشنبه در واکنش به این هجمه ها در توئیتر خود نوشت: نقشه بومی توسعه داده شده توسط تیم فنی اسنپ که هم اکنون در مرحله آزمایش قرار داد به زودی جایگزین نقشه گوگل خواهد شد و نام خلیج همواره فارس ما با افتخار روی آن قرار خواهد گرفت.

ضمن محکوم کردن استفاده هر نامی غیر از خلیج فارس نقشه فعلی متعلق به گوگل است که به عنوان یک سرویس در اختیار سایر کسب و کارها قرار می گیرد و متاسفانه تغییر در آن امکان پذیر نیست.

روابط عمومی اسنپ نیز در گفت و گوی اختصاصی خود با خبرنگار وبلاگ وطن من، از کوشش شبانه روزی تیم نقشه خود برای توسعه و ارائه هر چه سریع تر نقشه بومی خبر دارد و گفت: اسنپ یکی از معدود شرکت های ایرانی است که نقشه بومی خود را توسعه داده و این نقشه در مرحله آزمایش واقع شده است. اما بهرحال نقشه در مرحله تست است و باید کمی صبر کرد، تیم نقشه ما به صورت شبانه روزی در حال کار کردن روی این نقشه است و حتما به زودی از آن رونمایی خواهیم کرد و در نقشه بومی، عنوان صحیح خلیج فارس قید شده است.

لازم به ذکر است تمام مجموعه هایی که بنا به هر دلیلی باید از نقشه استفاده نمایند، همین نقشه گوگل را دارند و کافیست روی نقشه هایشان زوم کنید.

علمی**9207** 1055

منبع: ایرنا

به "دردسر جدید نقشه گوگل برای تاکسی اینترنتی ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دردسر جدید نقشه گوگل برای تاکسی اینترنتی ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید