سرگرمی های جالب هالیوودی ها در اوقات فراغت

به گزارش وبلاگ وطن من، خبرنگاران - ترجمه از پردیس بختیاری: زندگی تنها خوردن، خوابیدن یا حتی کار کردن نیست. ما باید از زندگی مان آنطور که باید لذت ببریم. حتی اگر سرمان با کار بسیار گرم است، باید اوقاتی را برای انجام فعالیت های مورد علاقه مان باز کنیم. اما این سرگرمی برای هر فردی به یک شکل است. بعضی ها دوست دارند که آن را صرف هنر نمایند، بعضی دیگر صرف ورزش یا حتی آشپزی...، اما ستاره های هالیوود چگونه اوقات فراغت شان را پر می نمایند؟ اگر دوست دارید که با سرگرمی های مورد علاقه ستاره ها آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

سرگرمی های جالب هالیوودی ها در اوقات فراغت

ویل اسمیت

به نظر شما ویل اسمیت هنرپیشه، خواننده هیپ هاپ، دوبلور و همچنین تهیه کننده آمریکایی در اوقات فراغت اش چه می نماید؟ شاید برایتان جالب باشد بدانید که او به بازی شمشیر بازی علاقه زیادی دارد. بله، او جز کار کمدی، توانا هایی دیگری هم دارد. در سال 2010 خبری منتشر شد مبنی بر این که دیوید و بکهام و ویل اسمیت توسط تام کروز به دنیای ورزش معرفی شدند. اگرچه دیوید بکهام ورزش را به طور حرفه ای ادامه داد، اما ویل اسمیت تنها به چشم سرگرمی به آن نگاه کرد. طبق گزارشات، او به قدری به شمشیربازی علاقمند است که در خانه اش یک اتاق مخصوص شمشیربازی دارد. البته خودش در این باره می گوید: شمشیر بازی آنقدر ها که شما فکر می کنید، برای من جدی نیست. من بیشتر به عنوان سرگرمی به آن نگاه می کنم، به خصوص که برای زانوهایم هم ضرر دارد.

نیکلاس کیج

نیکلاس کیج در میان ستاره ها، به داشتن شخصیتی عجیب و غریب شهرت دارد. این موضوع در خصوص سرگرمی های او نیز صادق است. البته در ابتدا این را بگوییم که او فوق العاده ثروتمند است، از این رو سرگرمی های او هم دیدن دارد. نیکلاس کیج عاشق خرید کاخ است. او تاکنون حدود 15 خانه خریده که قیمت آن ها بین 18.5 تا 25 میلیون دلار تخمین زده شده است. البته طبیعی ست که ستاره های مشهور دنیا خانه های زیادی داشته باشند، اما خانه های نیکلاس کیج فرق دارند. شاید بهتر باشد که به جای خانه، نام قصر یا کاخ را برای آن ها بگذاریم. او عاشق خانه های باستانی است، اما تنها خرید قصر های قدیمی او را قانع نمی نماید، بلکه او یک اسکلت سر دایناسور، یک قبر و یک اکتاپوس برای یکی از کاخ هایش خریده که 150 هزار دلار برای او هزینه برداشت.

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی جزو ستاره هایی ست که حتی زمانی که در سینما فعالیت ندارد، باز هم مرکز توجه است. یکی از کار های او که توجهات زیادی از هوادارانش را به خود جلب کرد، کلکسیون خنجرهایش بود. خودش در این باره می گوید: یکی از سرگرمی های زندگی من جمع کردم مدل های مختلف خنجر است. من از سن 12 سالگی خنجر های مورد علاقه ام را جمع نموده ام و هنوز هم که هنوز به جمع آوری این کلکسیون علاقه دارم. او به هر شهر که سفر می نماید، یکی از خنجر های سنتی آنجا را می خرد و به مجموعه خنجرهایش می افزاید. او از تماشای خنجر های کشور های مختلف، که طرح و ساخت های متفاوتی دارند، لذت می برد. آیا واقعا به آنجلینا جولی می آید که شخصیتی به این خشنی داشته باشد؟!

پاریس هیلتون

شخصیت پاریس هیلتون خشونت آنجلینا جولی را ندارد بلکه برعکس، او عاشق طبیعت است. شاید فکر کنید او، که صاحب یکی از مشهورترین هتل های دنیا و به تبع ثروتمندترین افراد دنیا است، باید سرگرمی متفاوتی داشته باشد، اما اینگونه نیست. در واقع اگر بگوییم که او در اوقات فراغت اش چه می نماید، خنده تان می گیرد. پاریس هیلتون، عاشق قورباغه دریافت است. او خودش در مصاحبه ای در سال 2015 اعتراف کرد که عاشق شکار قورباغه است. او چندین مزرعه دارد که یکی از آن ها در جزیره ای واقع شده که پاریس در اوقات فراغت اش به هدف شکار قورباغه به آنجا می رود. البته او پس از گرفت قورباغه ها آن ها را در طبیعت رها می نماید، اما همین سرگرمی او هم برای فردی مثل او کمی عجیب است.

پنه لوپه کروز

پنه لوپه کروز یکی از ستاره هایی ست که همواره استایل لباس پوشیدن اش روی فرش قرمز، مرکز توجهات است. شاید فکر کنید که او شب قبل ساعت های زیادی را صرف پیدا کردن و اتو کردن لباس هایش می نماید، اما در واقع چنین نیست. چیزی که به او در مرتب بودن یاری می نماید، علاقه او به چوب لباسی ست. او خودش اعتراف نموده که حدود 500 چوب لباسی دارد که هر یک از لباس هایش را روی یکی از آن ها قرار داده است. به گفته او: یکی از سرگرمی های من خرید چوب لباسی ست. من چوب لباسی های زیادی را در اندازه و رنگ های متفاوت دارم که از دیدن آن ها واقعا لذت می برم. با آنهمه چوب لباسی، طبیعی ست که لباس های او هیچوقت چروک نمی شوند. در واقع او نیازی ندارد که لباس هایش را تا کند یا این که 2 لباس را روی یک چوب رختی آویزان کند.

کلودیا شیفر

یکی دیگر از سرگرمی های عجیب ستاره ها، سرگرمی کلودیا شیفر است. کلودیا شیفر بازیگر و مدل اهل آلمان است که از فیلم های او می توان به بازی در زولندر و در واقع عشق اشاره نمود. در مصاحبه ای که در سال 2011 از او شد، او در خصوص سرگرمی مورد علاقه اش گفت: اگر به خانه من بیایید، متوجه می شوید که سرگرمی من چیست. خانه من پر از نقاشی حشرات است. من صبح ها به عشق این که از حشرات نقاشی بکشم، از خواب بیدار می شوم. این مدل آمریکایی، حتی علاقه اش را هم در استایل لباس پوشیدنش نشان می دهد و از آن هراسی ندارد. اگر به طرح های لباس های او دقت بیشتری کنید، علاقه او را به حشرات متوجه می شوید.

تیور سوئیفت

استعداد تیور سوئیفت بر کسی پنهان نیست البته شاید شما تنها استعداد خوانندگی و نوازدگی او را بدانید، اما استعداد های او به همین دو مورد ختم نمی گردد. او توانایی زیادی در درست کردن کاردستی نیز دارد. به گفته خودش: من عاشق گوی برفم. تعطیلات کریسمس که می گردد، یکی از تفریحات من این است که با دوستانم گوی های برفی درست و آن ها را از جا های مختلف خانه آویزان می کنیم. در واقع من دوست دارم که اوقات فراغت ام را با کاردستی پر کنم. از ستاره با استعدادی، چون تیلور سوئیفت، این سرگرمی عجیب نیست.

رابرت پتینسون

رابرت پتینسون از زمانی که در سریال Twilight بازی نموده، توجهات زیادی را به سمت خود جلب نموده است. مطمئنا از استعداد او در بازیگری و مادلینگ آگاهید، اما آیا می دانستید که او یک نوازنده حرفه ای ست؟ بله، او در مصاحبه ای بیان کرد که اوقات فراغت اش را با نواختن ساز های مختلف پر می نماید. او در پیانو، گیتار و ویولونسل استاد است به طوری که حتی آهنگسازی نیز می نماید. او 2 مورد از آهنگ های Twilight به نام های Never Think و Let Me Sign را نیز خوانده است. همچنین 3 آهنگ برای فیلم How to Be نیز اجرا کرد. البته او در یکی از مصاحبه های خود در سال 2017 گفت که دیگر به اندازه قبل به موسیقی نمی پردازد و تمام توان و انرژی خود را برای بازیگری صرف می نماید، اما خب اگر وقتی آزاد برایش پیدا گردد، مطمئنا آن را صرف نواختن سازهایش می نماید.

منبع: therichest

منبع: برترین ها

به "سرگرمی های جالب هالیوودی ها در اوقات فراغت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرگرمی های جالب هالیوودی ها در اوقات فراغت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید