فال روزانه 23، 05، 1398

به گزارش وبلاگ وطن من، فال روزانه سه شنبه 23 مرداد 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 23 مرداد به جهان آمده ای، تولدت مبارک!شما شخصی باهوش، پرانرژی، فعال، منظم و هدفمند هستید و کارهایتان را طبق برنامه پیش می برید. شما از اینکه مورد احترام دیگران باشید و سبک زندگیتان مورد تحسین دیگران قرار بگیرد لذت می برید و از اینکه دوستان جدیدی پیدا کنید و با افراد معتبر و محترم ارتباط برقرار کنید لذت می برید، با این حال شما لجباز و کینه جو نیز هستید و این اصلا خوب نیست. شماسال جاری از لحاظ حرفه ای دوران خوبی را پیش رو خواهید داشت و موفقیت های زیادی را به دست خواهید آورد، درآمدتان نیز با پیشرفت حرفه ایتان افزایش قابل توجهی خواهد داشت،با این حال فشار و استرس زیادی که به شما وارد می گردد می تواند سلامتی تان را تحت تأثیر قرار دهد. روابط خانوادگیتان خیلی خوب خواهند و با هیچ مشکل خاصی روبرو نخواهید شد. اگر متأهل باشید سال جاری فرزندانتان باعث افتخار و خوشحالی شما خواهند بود و موفقیت هایشان مایه دلگرمی شما خواهد شد. در فصل بهار احتمال ازدواج کردن برای خیلی از مجردها وجود خواهد داشت و بقیه هم حتما عشق را در این فصل تجربه خواهند کرد. ماه های فروردین، تیر،دی و اسفند بهترین ماه های سال خواهند بود و اتفاقات زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت.

فال روزانه 23، 05، 1398

امروز شما می توانید در پیش بردن کارها و برنامه هایتان پیروز باشید، اما به این شرط که خودتان کنترل زندگیتان را به دست بگیرید. به دیگران اجازه ندهید زمام امور را به دست گرفته و شما را به همان راستای که خودشان دوست دارند بکشند. انرژیتان امروز در سح یکنواختی نخواهد بود و در بازه های خاصی خیلی پر انرژی هستید و در باقی ساعت ها کمی احساس خستگی و بی حوصلگی می کنید، از وقت هایی که انرژیتان بالاست به درستی بهره ببرید تا بتوانید تعادل را در کارهایتان حفظ کنید. در هر صورت از قلم نیاندازید که تحت هیچ شرایطی نباید تسلیم شوید. در اشتراک گذاشتن نقشه ها و احساسات خود با دوستانتان احتیاط بیشتری از خودتان نشان دهید.

امروز شما می توانید در پیش بردن کارها و برنامه هایتان پیروز باشید، اما به این شرط که خودتان کنترل زندگیتان را به دست بگیرید. به دیگران اجازه ندهید زمام امور را به دست گرفته و شما را به همان راستای که خودشان دوست دارند بکشند. انرژیتان امروز در سح یکنواختی نخواهد بود و در بازه های خاصی خیلی پر انرژی هستید و در باقی ساعت ها کمی احساس خستگی و بی حوصلگی می کنید، از وقت هایی که انرژیتان بالاست به درستی بهره ببرید تا بتوانید تعادل را در کارهایتان حفظ کنید. در هر صورت از قلم نیاندازید که تحت هیچ شرایطی نباید تسلیم شوید. در اشتراک گذاشتن نقشه ها و احساسات خود با دوستانتان احتیاط بیشتری از خودتان نشان دهید.

امروز دیگران خیلی راحت نسبت به شما و نیت هایتان دچار شک و تردید می شوند، پس سعی کنید هر طوری که شده است به دیگران دلیلی ندهید که به شما شک نمایند. اجازه دهید اعتماد به نفستان در رفتارتان بروز پیدا کند و به وعده هایی که داده اید عمل کنید. شما انرژی مضاعفی در اختیار دارید، این انرژی را در انجام کارهایتان مورد استفاده قرار دهید تا کارهایی که معمولا برایتان خسته نماینده هستند خیلی خوب و به راحتی پیش بروند. از فرصت هایی که برای بهتر کردن دنیای اطرافتان دارید بهره ببرید. مهم نیست قدم هایی که برمی دارید کوچک هستند یا بزرگ، آنچه اهمیت دارد این است که فراموش نکنیم همه ما نسبت به دنیا اطرافمان مسئول هستیم.

امروز با یکی از دوستان خود که برای مدتی از او بیخبر بوده اید تماس بگیرید. او دلتنگ شماست و دلش می خواهد از شما باخبر گردد، او را با تماس خود خشنود کنید. تمام مدت چشم خود را به هدفتان بدوزید و به دیگران هم اجازه ندهید که شما را از راستا اصلیتان منحرف نمایند. بی آن که هیچ وقتی تلف کنید به سمت مقصد اصلی خود پیش بروید. درست است که دیگران هم در پیش بردن برنامه هایتان نقش مهمی دارند، اما نباید بتوانند راه شما را طبق خواسته خود تغییر دهند. سعی نکنید جوری رفتار کنید که انگار برای همه چیز برنامه ریزی نموده اید و برای هر موقعیتی که پیش می آید از قبل راهکاری آماده نموده اید. هیچ کدام از ما کامل نیستیم، پس خطاهایتان را بپذیرید.

امروز فرشته ای که روی شانه راستتان نشسته است با شیطانی که روی شانه چپتان نشسته درگیری سختی خواهند داشت. شما از درون خوب می دانید که چه کاری درست است و چه باید بکنید، اما نیرویی وسوسه نماینده از درون شما را به انجام کاری که خودتان دوست دارید دعوت می نماید. هر چقدر هم چیزی که به واسطه صداقت و درستی از دست می دهید برایتان عزیز و مهم باشد به نفعتان است که صداقت را پیشه کنید. به ندای وجدانتان گوش کنید و کاری که درست است را انجام دهد. امروز سعی کنید طلوع یا غروب خورشید را تماشا کنید و از زیبایی های دنیای اطرافتان لذت ببرید و به خودتان یادآوری کنید که زندگی هنوز زیباست.

قدرت ذهن شما و توانایی بالایی که در حفظ نظم و برنامه ریزی در راه رسیدن به اهدافتان دارید واقعا تحسین برانگیز هستند. امروز دیگران نسبت به این توانایی های شما و کوشش فوق العاده ای که از خودتان نشان می دهید دقت و توجه بیشتری دارند و شما را تحسین می نمایند. از آنجایی که شما از منطق و ثبات شخصیتی بالایی برخوردار هستید ممکن است امروز یک نفر از شما بخواهد به او در انجام پروژه دشواری که در دست انجام دارد و یا حل کردن مسائل عاطفی اش یاری کنید. شما معمولا ترجیح می دهید خودتان را درگیر مسائل شخصی دیگران نکنید، اما نباید توانایی ها و استعدادی که در این زمینه دارید را دست کم بگیرید.

امروز شما احساس می کنید کسی یا چیزی به یاری شما آمده و تمام موانع و مسائل ریز و درشت را از سر راهتان برداشته است تا شما بتوانید خیلی راحت تر از همواره کارهایتان را پیش ببرید. ناگهان همه چیز به طور غیر منتظره ای در همان راستای که شما دلتان می خواسته قرار گرفته است. اگر می خواهید این پیروزیت و این آسودگی ادامه پیدا کند باید کمی وقت صرف کنید و ببینید چه چیزی باعث شده است که اوضاع به این حالت دربیاید. به افکارتان نظم بدهید و در استفاده از قدرت و انرژی خود دقت بیشتری داشته باشید و آن را برای چیزهای بی فایده هدر ندهید. با به کار دریافت این سیاست تغییرات بزرگی را در زندگی خود خواهید دید.

شما باید به افکار خود سر و سامان بدهید. این که اندکی خیال پردازی کنید خیلی خوب است، اما نمی گردد همواره روند پیش رفتن کارهایتان را با خیال و رویاهایی که در سر دارید مقایسه کنید. ایده هایی که شما در سر دارید بیش از اندازه انتزاعی هستند و عملی کردن آنها می تواند غیر ممکن باشد! حساسیت شما به خواسته ها و نیازهای دیگران یک ویژگی بسیار ارزشمند است، ولی همین ویژگی امروز می تواند منبع خشمی عمیق و ریشه دار در وجود شما باشد. با دیدن این همه مسئله ای که در دنیای اطرافتان وجود دارد و سختی هایی که نزدیکانتان دارند تحمل می نمایند ممکن است کنترل خشم و احساسات خود را کمی از دست بدهید.

امرزو دیگر جانتان به لبتان رسیده است و یک ضربه کافی است تا مانند یک آتشفشان منفجر شده و همه جا را به آتش بکشید. اما باید یادتان باشد که این کار تنها مسئله ای دیگر به مسائل شما اضافه خواهد نمود. راز غلبه به این وضعیت این است که به جای جنگیدن با وضع موجود سعی کنید راه تازه ای برای خودتان بسازید. به نظر می رسد که امروز نظر شما با همه فرق می نماید، ولی خودتان ته قلبتان می دانید که حق با شماست! متاسفانه طرف مقابلتان هم آنقدر از موضعی که گرفته مطمئن است که به نظر می رسد دیگر جایی برای پیدا کردن یک راهکار مشترک باقی نمی ماند. با این حال اگر سعی کنید ریشه این اختلاف نظر را پیدا کنید هر چقدر هم که مشکلتان در نگاه اول بزرگ به نظر برسد قابل حل خواهد بود.

شما آنقدر راه ها و راستاهای مختلفی برای آینده خود در سر دارید که نمی دانید کدام یک برای شما از همه بهتر خواهد بود. داشتن گزینه های مختلف خیلی خوب است، اما به این شرط که باعث بلاتکلیفی شما نگردد و جلوی تصمیم گیری شما را نگیرد. شاید با خودتان فکر کنید که بهتر است به جای به کار دریافت منطق خود به آنچه ندای درونتان به شما می گوید گوش کنید. شاید نداشتن اطلاعات کافی کمی گیج نماینده باشد، اما بهتر است به جای اینکه بر اساس احساستان تصمیم بگیرید به دنبال کسب اطلاعات بیشتر و دریافت بهترین تصمیم ممکن باشید. بعد از آن می توانید تا حدودی به ندای قلبتان هم گوش کنید.

امروز شما به فکر به دست آوردن پیروزیت هستید و می دانید که باید برای به دست آوردن آن با چالش هایی روبرو شوید و نقشه هایی حساب شده بکشید تا آینده خود را تضمین کنید. اما به خاطر شرایط موجود ممکن است نتوانید مرز بین احتمالات و واقعیت را به درستی تشخیص دهید. سعی کنید نگرشی منطقی تر داشته باشید و فکر نکنید که همه چیز دقیقا بر اساس همان چیزی که شما انتظار دارید پیش خواهد رفت. توانایی های خود را با نشان دادن بهترین عملکرد ممکن در برابر هر موقعیتی که زندگی سر راهتان قرار می دهد به همه ثابت کنید. خوشبختانه شما در حال حاضر می توانید توانایی هایتان را به نمایش گذاشته و دیگران را تحت تأثیر قرار دهید.

امروز شما با انگیزه ای بیشتر از قبل مصمم هستید که در برابر ترس هایتان بایستید و آنچه در ذهن و قلبتان می گذرد را بیان کنید. با این حال شما خوب می دانید که دیگران لزوما با نظرهایتان موافقت نخواهند کرد. در واقع شما خودتان را برای چنین شرایطی آماده نموده اید و حاضرید در صورت لزوم با دیگران در خصوص آن بحث کنید. خوشبختانه اعتماد به نفس شما در شرایط کیهانی موجود افزایش پیدا نموده است و امیدوار هستید که همه چیز طبق خواسته خودتان پیش برود. اگر در رابطه با مسائل عاطفی و عشقی حس کردید که انگار همه چیز را روی دور تند گذاشته اند تعجب زده نشوید. احساسات خود را بپذیرید و خیلی روی جزئیات زوم نکنید و به تجزیه و تحلیل آنها نپردازید.

منبع: برترین ها

به "فال روزانه 23، 05، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 23، 05، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید