مرزبان: قدرت ماندن در لیگ دست خودمان هست، مقابل تیم های بزرگ کیفیت فوتبالی مان را نشان دادیم

به گزارش وبلاگ وطن من، علیرضا مرزبان، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: مقابل تیم های بزرگ کیفیت فوتبالی مان را نشان دادیم و هر روز بهتر شدیم.

مرزبان: قدرت ماندن در لیگ دست خودمان هست، مقابل تیم های بزرگ کیفیت فوتبالی مان را نشان دادیم

به گزارش خبرنگار وبلاگ وطن من از مسجد سلیمان، علیرضا مرزبان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ماشین سازی تبریز گفت: با توجه به شرایطی که در لیگ داریم کار ما به آنجا رسید که بعد از گذشت از بازی های فوق العاده سخت مقابل استقلال، تراکتور، سپاهان و پرسپولیس به بازی هایی می رسیم که تیم های مدعی مقابل مان نیستند. بازی با ماشین سازی تبریز و 4 بازی خانگی داریم و 3 بازی خارج از خانه که تمام معیارهای کاری مان را گذاشتیم روی این موضوع که بازی های خانگی مان را ببریم تا ماندگاری خودمان را در لیگ برتر 100 درصد کنیم. این مستلزم این است که طرفداران ما به این نتیجه رسیده باشند که ما 2 بازی مان را باید حتما ببریم و از آنها تشکر می کنم که به تیم وفادار هستند و می بینند که ما فوتبال با کیفیتی بازی می کنیم. ما مقابل تیم های بزرگ کیفیت فوتبالی مان را نشان دادیم و هر روز بهتر شدیم. همه چیز در دست خودمان است و قدرت ماندن در لیگ دست خودمان هست. تمام تمرکز ما روی این هست که 2 بازی را ببریم.

وی ادامه داد: ما موسی کولی بالی را به دلیل مصدومیت به همراه نداریم، این بازیکن بعد از 2 هفته به تمرینات تیم ما می رسد. تیم ما شرایط خوبی دارد و بازیکنان متحد کار می نمایند. در خصوص بحث اقتصادی، مسائل ما ادامه دارد و کامل حل نشده است. یک بخشی از آن حل شده و پرداختی هایی داشتیم. نیمی از بازیکنان قرارداد شان را به 50 درصد رساندیم ولی 12 بازیکن را هنوز پرداختی نداشتیم، همچنین کادرفنی، کادر پزشکی و کادر تدارکات را پرداختی نداشتیم. این امیدواری را به ما دادند که پرداختی بقیه را هم به 50 درصد برسانیم. بزرگترین مسئله ما این است که عشق بی انتهای به مردم مسجدسلیمان داریم تا بتوانیم از این لیگ سرافراز بیرون بیاییم چون ما بازی های بی نهایت مسئله ای داریم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در انتها گفت: ماشین سازی تیم ریشه داری است و یکی از باتاریخ ترین تیم های لیگ ایران است و ساختار خوبی دارد. ریشه اش از گسترش فولاد بوده و سازماندهی خوبی دارد. فوتبال خوبی را ارائه می دهد و از امکانات خوبی بهره مند هستند. تقابل سختی با آنها داریم و امیدواری این را داریم که مقابل تیم خوب ماشین سازی نتیجه خوبی بگیریم و طرفداران خودمان را راضی نگه داریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مرزبان: قدرت ماندن در لیگ دست خودمان هست، مقابل تیم های بزرگ کیفیت فوتبالی مان را نشان دادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرزبان: قدرت ماندن در لیگ دست خودمان هست، مقابل تیم های بزرگ کیفیت فوتبالی مان را نشان دادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید