موراتی: اگر هنوز رئیس اینتر بودم، مورینیو را برمی گرداندم، او را به سیمئونه ترجیح می دهم

مالک سابق باشگاه اینتر هنوز هم به توانایی های آقای خاص برای راهنمایی یک تیم بزرگ اروپایی اعتقاد دارد.

موراتی: اگر هنوز رئیس اینتر بودم، مورینیو را برمی گرداندم، او را به سیمئونه ترجیح می دهم

به گزارش خبرنگاران ، ماسیمو موراتی می گوید اگر هنوز رئیس باشگاه اینتر بود، ژوزه مورینیو را به کادر فنی این تیم برمی گرداند.

مورینیو سال 2010 با اینتر سه گانه برد و بزرگترین افتخار تاریخ این باشگاه را رقم زد اما پس از آن او دیگر هرگز موفق به کسب این افتخار نشد و روز گذشته (سه شنبه) نیز به دلیل آغاز ضعیفش در این فصل به همراه منچستریونایتد اخراج شد. با این حال موراتی هنوز به توانایی های این مرد پرتغالی ایمان دارد تا جایی که او را شایسته راهنمایی تیمی مانند اینتر می داند.

موراتی روز گذشته در جشن سال نو میلادی باشگاه اینتر گفت: امیدوارم که برای سال جدید ما بهتر نتیجه بگیریم، به لیگ قهرمانان برگردیم و تورنمنت هایی که هنوز در آن حضور داریم را هم دست کم نگیریم. ایکاردی برای ما بازیکن تأثیرگذاری است و ما نمی توانیم او را از دست بدهد. تجربه جوزپه ماروتا (مدیر ورزشی جدید اینتر) می تواند به استیون ژانگ (رئیس جدید باشگاه) یاری کند. او حمایت های مهمی انجام خواهد داد.

موراتی در پاسخ به این سؤال که آیا اگر او هنوز رئیس اینتر بود، مورینیو را به این تیم برمی گرداند، تأکید کرد: بله. من به او خیلی علاقه دارم با این حال الان ما باید به اسپالتی هم زمان بدهیم تا خودش را ثابت کند. دیه گو سیمئونه (سرمربی اتلتیکو)؟ من او را هم خیلی دوست دارم اما مورینیو خاص است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "موراتی: اگر هنوز رئیس اینتر بودم، مورینیو را برمی گرداندم، او را به سیمئونه ترجیح می دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موراتی: اگر هنوز رئیس اینتر بودم، مورینیو را برمی گرداندم، او را به سیمئونه ترجیح می دهم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید