همایش ملی دانشجویی علوم ورزشی برگزار می شود

به گزارش وبلاگ وطن من، دبیر علمی همایش ملی دانشجویی علوم ورزشی هدف از برگزاری این همایش را کسب تجارب علمی و تبادل دانش دانشجویان و فارغ التحصیلان علوم ورزشی مطرح کرد و گفت: با برپایی این همایش به دنبال فراهم کردن کرسی آزاد اندیشی برای دانشجویان علوم ورزشی هستیم تا نظرات خود را در یک فضای آرام و بدون دغدغه بیان کنند.

همایش ملی دانشجویی علوم ورزشی برگزار می شود

سجاد احمدی زاد در گفت وگو با وبلاگ وطن من، اظهار کرد: ششمین همایش ملی دانشجویی علوم ورزشی توسط دانشکده علوم ورزشی و تندرستی دانشگاه شهید بهشتی و با حمایت پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، وزارت ورزش و جوانان و وزارت آموزش و پرورش پنجم تیرماه به مدت یک روز در دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد.

وی گفت: این کنگره در 4 محور اصلی آسیب شناسی و بیومکانیک ورزشی، رفتار حرکتی و روانشناسی ورزشی، فیزیولوژی و تغذیه ورزشی و مدیریت ورزشی برگزار می شود که در خاتمه این همایش مقالات برتر در مجلات معتبر تخصصی چاپ خواهند شد.

دبیر علمی همایش افزود: برای اینکه بتوانیم کنگره های دانشجویی که به شکل پراکنده برگزار می شود، ساماندهی و از پراکنده کاری جلوگیری کنیم تصمیم داریم سال آینده این همایش را همزمان با همایش بین المللی پژوهشگاه علوم ورزشی که هر سال اردیبهشت ماه برگزار می شود، برپا کنیم تا به عنوان همایش ملی در تقویم ورزشی ثبت شود.

وی درباره دستاوردهای برگزاری همایش ملی دانشجویی که برای ششمین بار در تیرماه برگزار خواهد شد، گفت: دانشجویان با برگزاری این همایش ملی ضمن کسب تجارب علمی در خصوص داوری مقالات، مدیریت پنل ها انجام امور اجرایی را نیز خود بر عهده دارند. در نتیجه این مساله سبب می شود تا دانشجویان ضمن تبادلات توانمندیهای علمی خود تجربه لازم را برای برگزاری کنگره و آشنایی با اجتماعات علمی را نیز کسب کنند.

احمدی زاد در خاتمه گفت: همایش ملی دانشجویی علاوه بر موارد فوق فرصت آموزش های علمی در قالب کارگاه های آموزشی، تبادل نظر در قالب کرسی های آزاد اندیشی، نشست های تخصصی و آشنایی با موضوعات پژوهشی جدید در حیطه های مختلف علوم ورزشی را برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی علوم ورزشی فراهم می سازد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "همایش ملی دانشجویی علوم ورزشی برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همایش ملی دانشجویی علوم ورزشی برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید