ویدئویی جالب از تنیدن تار توسط عنکبوت

به گزارش وبلاگ وطن من، فیلمی کوتاه از مهندسی حشره ای به نام عنکبوت را مشاهده می کنید که با ظرافتی عجیب و زیبا به تنیدن تار برای خود مشغول است.

ویدئویی جالب از تنیدن تار توسط عنکبوت

به گزارش خبرنگار، نگاهی گذرا به زندگی حیوانات و حشرات مختلفی که در محیط زیست نه چندان دور از انسان، بیانگر قدرت بی مثل و مانند خداوند متعال در خلق این موجودات است.

درک قدرت لایتناهی خداوند در ظرافتی که در خلق و آفرینش سایر موجودات زنده به خرج داده، از تصور بشر به عنوان اشرف مخلوقات فراتر بوده و هر یک از آفریده های خدا برای انسان ها به عنوان نشانه ای کوچک از قدرت او در ایجاد عالم هستی به شمار می رود.

جستجویی کوتاه در طبیعت و محیط زیست تداعی گر علم و قدرت بی عیب و نقص خداوند متعال است و انسان را برای ساعت ها به تفکر و شکرگذاری به خاطر داشتن خدایی توانا وا می دارد.

در ادامه این خبر فیلمی کوتاه از مهندسی حشره ای به نام عنکبوت را مشاهده می کنید که با ظرافتی عجیب و زیبا به تنیدن تار برای خود مشغول است. دیدن تصاویری این چنینی قدرت خالق بی همتای هستی را به نمایش می گذارد.

جالب است بدانید که اگر ضخامت تار عنکبوت به اندازه مغز یک مداد به هم تنیده می شد، می توانست وزن یک هواپیمای بویینگ 747 را تحمل کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ویدئویی جالب از تنیدن تار توسط عنکبوت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویدئویی جالب از تنیدن تار توسط عنکبوت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید