گوشه رینگ را رها کنید

به گزارش وبلاگ وطن من، نازنین دانشور، برترین جوان کارآفرین آسیا و اقیانوسیه مهمان صد و بیست و سومین شماره هفته نامه شنبه شد. بنیانگذار و مدیرعامل استارت آپ تخفیفان در گفتگوی تفصیلی با شنبه از راه و رسم مبارزه اش در میدان کسب و کار صحبت نموده است.

گوشه رینگ را رها کنید

دانشور در این مصاحبه از وضعیت اشتغال و کارآفرینی زنان، سختی ها و تبعیض هایی که دختران هم نسلش با آن روبرو هستند سخن گفته و معتقد است این جایزه افتخاری برای ایران است و در این شرایط سخت اقتصادی، این عنوان می تواند خبری روحیه بخش برای مردم کشور باشد.

اکبرهاشمی مدیر مسئول شنبه در سرمقاله این هفته از ضرورت روایت استارت آپ ها گفته و معتقد است نداشتن روایت و سکوت خبری برای استارت آپ ها سم بوده و ساخت روایت باعث رشد سریع برندینگ خواهد شد.

رضا جمیلی نیز در یادداشت خود با عنوان پاخور اکوسیستم استارت آپی کم است در مورد تعامل بیزینس من های بخش سنتی و اکوسیستم استارت آپی صحبت می نماید.

در صفحه اکوسیستم جهان این شماره، گزارشی از جذابیت استارت آپی تایلند و اکوسیستم دیجیتالی در حال رشد منتشر شده است. استفاده آی بی ام از بلاکچین برای اکوسیستم مواد غذایی و همکاری اینتل و دی سی یو در انکوباتور هوش مصنوعی از دیگر مطالب این صفحه است.

رزروب، تستیک و مزبار مهمانان این شماره صفحه شروع راه شنبه هستند. مجید فتاحی و سعید شکوهی، بنیانگذاران رزروب که یک سامانه نوبت دهی آنلاین است، معتقدند که اگر از ابتدا اصول بیزینس را می دانستند موفقیت هایشان بیشتر بود.

در صفحات برند این شماره گزارشی از چگونگی شکل گیری بزرگ ترین پهباد جهان، دلایل جوان ماندن و به روز بودن برند تامی هایلفیگر و همپنین تبلیغ خلاقانه شرکت حمل نقل و آثار هنری آمده است.

همچنین می توانید در صفحه فین تک این شماره از شنبه، گزارشی از ارزش گذاری در استارت آپ ها منتشر شده و در یادداشتی از اشتباه بودن مقایسه فین تک های ایرانی با نمونه های خارجی سخن گفته شده است.

برای خرید نسخه کاغذی شنبه به وب سایت این مجله (shanbemag.com) مراجعه کنید و برای دانلود نسخه pdf می توانید از سایت جار اقدام نمایید.

منبع: دیجیکالا مگ

به "گوشه رینگ را رها کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوشه رینگ را رها کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید