72 ساعت سرنوشت ساز ، گرشاسبی و هیات مدیره در انتظار مجوز

اگر گرشاسبی مجوز بگیرد، اعضای هیات مدیره هم می مانند وگرنه همه باید با هم بروند.

72 ساعت سرنوشت ساز ، گرشاسبی و هیات مدیره در انتظار مجوز

به گزارش خبرنگاران ، تکلیف ماندن یا رفتن حمیدرضا گرشاسبی از باشگاه پرسپولیس در 72 ساعت آینده معین خواهد شد. اتفاقی که در جلسه روز شنبه مجمع سالانه باشگاه منتظرش بودیم اما آنجا هیچ اتفاقی نیفتاد و یا حداقل خبرش به بیرون درز نکرد و حالا گرشاسبی برای دریافت مجوز ادامه مدیرعاملی اش فقط سه روز دیگر (تاپنجشنبه 15 آذرماه) فرصت دارد.

آنچه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را خانه نشین خواهد نمود، اجرای قانون منع بکارگیری بازنشسته هاست و در پرسپولیس نه فقط گرشاسبی، بلکه همه اعضای هیات مدیره چهار نفره این باشگاه هم بازنشسته هستند. یعنی اگر این قانون شامل حال پرسپولیس گردد آنوقت جعفر کاشانی، محمدرضا حاجی بیگی و ابوالفضل روغنی هم باید همراه حمیدرضا گرشاسبی این باشگاه را ترک نمایند اما موضوع این است که وزارت ورزش فعلا دوباره بحث واگذاری پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی سازی را مطرح نموده که اگر جواب بدهد، مدیران دو باشگاه منعی برای ادامه فعالیت نخواهند داشت.

البته بحث خصوصی سازی هنوز به نتیجه نرسیده و وزارت ورزش فعلا برای به ثمر رساندنش کوشش می نماید که البته با توجه به سوابق و موانعی که در این راه وجود دارد، از الان نمی توان نتیجه اش را پیش بینی کرد اما حداقل مدیران بازنشسته پرسپولیس را که خودشان هم نمی دانند مجوز مدیریت شان تمدید خواهد شد یا نه، از بلاتکلیفی درمی آورد. اگر گرشاسبی مجوز بگیرد، اعضای هیات مدیره هم می مانند وگرنه همه باید با هم بروند.

2 - 220

منبع: ایران ورزشی

به "72 ساعت سرنوشت ساز ، گرشاسبی و هیات مدیره در انتظار مجوز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "72 ساعت سرنوشت ساز ، گرشاسبی و هیات مدیره در انتظار مجوز"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید