کسب و کار

اگر کاری نکنید، شرایط صنایع دستی فاجعه آمیز می شود!

شرایط تولید و فروش صنایع دستی به ویژه در میان تولیدکنندگان روستایی که پیش از شیوع ویروس کرونا هم چندان قابل قبول نبود، حالا با کاهش شدید فروش های پایان سال 98 و تعطیلی کلیه نمایشگاه های نوروزی صنایع دستی بیش از پیش کساد شده و بسیاری از فعالان این حوزه...

17 تیر 1399

نسخه اتاق فکر مجلس برای بازار خودرو در ایام کرونا!

خبرنگاران: مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در گزارشی به آنالیز ابعاد شیوع کرونا بر بخش های صنعت، معدن و پتروشیمی کشور پرداخته و در این بین، آثار همه گیری این ویروس بر خودروسازی را نیز مورد ارزیابی قرار داده است.

10 تیر 1399

خبرنگاران اقتصاد دارویی و یک پیشنهاد

تهران-خبرنگاران- یکی از عوارض بیماری کرونا کوچکتر شدن اقتصاد جهانی است و قدرت های بزرگ اقتصادی را دچار مشکل ساخته و ترس و خوفی از آینده بر این کشورها سایه افکنده است البته ایران که با تحریم های اقتصادی از ناحیه آمریکا روبه رو است، طبیعی است که با مسائل...

2 تیر 1399

شهرهای فرانسه در تاریکی فرو می رود

خبرنگاران: در راستای صرفه جویی مالی در فرانسه، ساختمان های دولتی، شرکت ها و مغازه ها از امشب باید چراغ های روشنایی خود را بین ساعات یک تا هفت بامداد خاموش نمایند.

29 خرداد 1399

بهترین شهر چین برای خرید کجاست؟

بهترین شهر چین برای خریدیکی از عظیم ترین بازارهای اقتصادی و تجاری دنیا برای خرید کردن به صورت عمده و تکی بدون شک و اغراق چین است. این که بخواهیم شهری را به عنوان بهترین شهر چین برای خرید به شما معرفی کنیم، صادقانه بگوییم؛ کم لطفی در حق دیگر شهرهای این...

24 خرداد 1399

هشدار فائو درباره تأثیر ویروس کرونا بر زنجیره تأمین غذا

فائو هشدار می دهد که در بسیاری از کشورهای جهان، کارگران غیر رسمی، جمعیت های آسیب پذیر شهرنشین و دیگر اقشاری که وابستگی زیادی به فعالیت بازارها دارند احتمالا در معرض آسیب های تأثیرات منفی ویروس کرونا و بیماری کووید-19 قرار خواهند گرفت.

17 خرداد 1399

چند پیشنهاد برای جبران آسیب کرونا به بومگردی ها

مدیر یک اقامتگاه بومگردی گفت: در بحران کرونا و هنگام جبران خسارت های آن نباید همه واحدهای فعال صنعت گردشگری را در یک کفته ترازو قرار داد.

11 خرداد 1399

اموال مؤسسات اعتباری منحل شده تحویل بانک های عامل شد

روابط عمومی بانک مرکزی ضمن تأیید مطالب سخنگوی قوه قضائیه خاطرنشان کرد: دارایی های بازگشت شده بر اساس تکالیفی که بعضی بانک های عامل درمورد تسویه تعهدات مؤسسات اعتباری غیرمجاز دارند، جهت فروش، تحویل بانک های عامل شد.

9 خرداد 1399

جزئیات بسته حمایت از گردشگری و نقدهای وارد بر آن

خبرنگاران: معاون گردشگری درحالی از به نتیجه رسیدن بسته حمایت از صنعت گردشگری در دولت اطلاع داد که این بسته در ابتدای راه، با نقدهایی همراه شده است.

31 اردیبهشت 1399

تفرجگاه ها می توانند محل انتشار ویروس کرونا شوند

ایرنا/ براساس آخرین گزارش های بدست رسیده، تفرجگاه ها می توانند محل انتشار ویروس کرونا شوند، هرچند کوچک باشند.

27 اردیبهشت 1399

دلیل تاخیر در ساخت 10 ایستگاه جدید در خطوط 6 و 7 مترو

مدیرعامل شرکت مترو تهران با انتقاد از تعلل 8 ماهه بانک آینده در پرداخت 910 میلیارد تومان اوراق مشارکت شرکت مترو گفت: این رویکرد تهران را از 10 ایستگاه جدید مترو در سال 98 محروم کرد.

17 اردیبهشت 1399

آیا میراث دار کا گ ب به رویای خود نزدیک شده است؟

رئیس جمهور روسیه گفت انتخابات زودهنگام برگزار نمی شود و من هم رئیس جمهور شما می مانم؛ او می گوید ریاست من مادام العمر نیست اما طبق تغییرات قانون اساسی کمی بیشتر می مانم؛ میراث دار شوروی کمونیسم 20 سال پیش در بحران حکومت را گرفت و در بحرانی جهانی در قدرت...

12 اردیبهشت 1399

خبرنگاران 580 بیمار مشکوک به کرونا در هرمزگان ترخیص شده اند

بندرعباس- خبرنگاران- 580 نفر از 731 مورد بیمار مشکوک به کووید-19 از زمان شیوع این بیماری تا ساعت 18 امروز آدینه از بیمارستان های هرمزگان ترخیص شده اند.

12 اردیبهشت 1399

خبرنگاران بانوی کرمانی محلول گندزدایی قوی برای نابودی سریع ویروس کرونا تهیه کرد

کرمان - خبرنگاران - فناور برتر مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از اختراع گندزدایی قوی برای نابود کردن ویروس کرونا با استفاده از برگ درختان و 100درصد گیاهی اطلاع داد و گفت: این محلول باید ثبت و به مرحله تجاری سازی برسد.

3 اردیبهشت 1399

ابطال کارت سوخت تاکسی های بدون پروانه فعالیت

ضامنی از تاریخ ابطال کارت سوخت تاکسی های بدون پروانه فعالیت اطلاع داد.

9 فروردین 1399

معرفی شرکت هواپیمایی امارات

معرفی هواپیمایی اماراتهواپیمایی امارات یا امارات ایرلاین (Emirates Airlines) یکی از برترین ایرلاین های جهان، در ماه می سال 1985 توسط امیر وقت دبی تأسیس شد و دفتر مرکزی آن نیز در دبی قرار گرفته است. شرکت هواپیمایی امارات در سال 2013 عنوان بهترین شرکت ایرلاین جهان...

10 اسفند 1398

اعتماد: مخالفان دولت، نجابت به خرج ندادند

رییس جمهوری روز گذشته در اظهاراتی به وعده های انتخاباتی خود اشاره و تاکید کرد که آنها در شرایط به اصطلاح صلح بیان شده ولی امروز فضای جنگ است؛ اظهاراتی که با نظرگیری شرایط امروز ایران و تحریم های اعمال شده علیه جمهوری اسلامی و اقدامات خصمانه ایالات متحده...

1 اسفند 1398

سه ترفند ساده زبان بدن که شما را قدرتمندتر و مغرورتر نشان می دهد

خواه یک مدیر تازه کار باشید یا رئیسی کهنه کار، باید در برابر کارمندان قوی و لایق به نظر برسید.

29 دی 1398

فروش بن سای و لاکی بامبو ممنوع شد

رییس اتحادیه گل فروشان از ابلاغ دستور جمع آوری گل های لاکی بامبو و بن سای از گل فروشی های سطح تهران اطلاع داد.

19 دی 1398

پایانه محصولات گلخانه ای در خراسان جنوبی راه اندازی می شود

خبرنگاران/خراسان جنوبی مجری طرح توسعه گلخانه ای کشور از راه اندازی پایانه محصولات گلخانه ای در استان خبر داد و گفت: اگر این پایانه احداث شود، گلخانه داران دیگر نگرانی در خصوص بسته بندی، بازاریابی و صادرات نخواهند داشت.

16 دی 1398
تعداد: (53)