اخبار اقتصادی

معین نرخ جدید ارزهای مبادله ای، هر دلار بانکی 3025 تومان

به گزارش خبرنگاران، بانک مرکزی نرخ بانکی 39 ارز را برای امروز (سه شنبه) خاطرنشان کرد؛ بر این اساس نرخ بانکی 25 ارز نسبت به دیروز افزایش و قیمت 5 واحد پولی کاهش یافت؛ البته نرخ 9 ارز نیز تغییری نکرد و دلار بانکی با کاهش قیمت 30 هزار و 254 ریال شد. پوند انگلیس امروز...

30 آبان 1398

صادرات نفت به آسیا را با تانکرهای ایرانی انجام دادیم

خبرنگاران: مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران گفت این شرکت که تحت تحریم های غرب واقع شده است از جولای 2012 توانسته است نفت ایران را به 4 کشور چین، هند، کره جنوبی و تایوان حمل کند.

29 آبان 1398

مشاور امنیت ملی عراق: طرح براندازی باخت

مشاور امنیت ملی عراق با اشاره به شکست حتمی طرح های دشمنان این کشور، خاطر نشان کرد که طرح براندازی نظام عراق شکست خورده و مسئولان این کشور می دانند که چه کسانی در پس این تظاهرات قرار دارند.

22 آبان 1398

هاشمی: در شرایط سخت اقتصادی بیشترین فشار به سالمندان و بازنشستگان وارد می شود

خبرنگاران آنلاین:رئیس شورای اسلامی شهر تهران هم زمان با روز جهانی سالمند گفت: متاسفانه در شرایط سخت اقتصادی اخیر، بیشترین فشار اقتصادی به سالمندان و بازنشستگان وارد می شود.

15 آبان 1398

اپیدمی مصرف سیگار را جدی بگیریم

سیگار بزرگترین عامل بروز بیماری های تنفسی و ریوی این روزها قاتل جان هزاران انسان در سراسر جهان شده است. با خودداری از مصرف دخانیات می توان از ابتلا به این بیماری ها پیشگیری کرد.

11 آبان 1398

غربی ها منجر به آتش افروزی و ناامنی در منطقه شده اند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: یکی از محورهای سخنرانی رئیس جمهور در سازمان ملل، امنیت منطقه است چرا که غربی ها منجر به ناامنی در منطقه ما شده اند.

9 آبان 1398

بیماری خطرناکی که در کمتر از 2 روز میلیون ها انسان را می کشد!

گزارشی از یک تیم علمی کارشناسان بهداشت منتشر شده که بیماری جدیدی در کمتر از 36 ساعت قادر به کشتن بیش از حدود 80 میلیون در سراسر دنیا است.

8 آبان 1398

ادعای پمپئو درباره عدم همکاری ایران با آژانس

وزیر خارجه آمریکا مدعی شدکه عدم همکاری ایران با آژانس بین المللی انرژی اتمی پرسش هایی درباره احتمال وجود مواد یا فعالیت های هسته ای اعلام نشده مطرح می نماید.

18 مهر 1398

هدف شرکتهای نفتی خارجی از بازگشت به ایران جبران ضررهای تحریم است

خبرنگاران : استاد حقوق بین الملل انرژی هدف درخواست شرکتهای نفتی خارجی مثل توتال فرانسه و انی ایتالیا برای بازگشت به صنعت نفت ایران را جبران ضررهای این شرکتها از تحریم ایران ارزیابی کرد.

15 مهر 1398

اولین هاب صادرات محتوای دیجیتال کشور رونمایی شد

اولین هاب محتوای دیجیتال صادراتی در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری رونمایی شد.

13 مهر 1398

کدام عضو اوپک از تحریم ایران بیشترین نفع را برد؟

اقتصاد نیوز:شرکت بین المللی طاقه روز چهارشنبه گفت، رکورد فراوری ماهانه از میدان نفتی اَتروش واقع در اقلیم کردستان عراق شکسته شد.

30 شهریور 1398

هیچگونه تغییری در نرخ ثبت نام مدارس غیرانتفاعی داده نشده است

رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تاکید کرد که هیچگونه تغییری در نرخ ثبت نام مدارس غیرانتفاعی داده نشده است.

28 شهریور 1398

بهبود هفتگی قیمت نفت با کاهش فراوری اوپک

بهای معاملات نفت روز آدینه تحت تاثیر ابهامات در خاورمیانه و کاهش فراوری اوپک، بالاتر رفت و به رشد هفتگی یاری کرد.

21 شهریور 1398

تأسیس آموزشگاه پیشوای ملت در قزاقستان

رئیس مرکز مطبوعاتی رئیس جمهور سابق قزاقستان از تأسیس آموزشگاه پیشوای ملت برای حمایت از جوانان اطلاع داد.

20 شهریور 1398

جهانگیری راهی ترکمنستان شد

معاون اول رییس جمهور به منظور شرکت و سخنرانی در نخستین مجمع مالی خزر، دقایقی پیش راهی ترکمنستان شد.

17 شهریور 1398

گیل لند ؛ مجموعه بزرگ پارک آبی رشت راه اندازی می گردد

شهردار رشت در دیدار با سرمایه گذار پروژه مجموعه پارک آبی گیل لند تأکید کرد که با جدیت و سرعت بیشتر پیگیر اجرای این پروژه باشد.

15 شهریور 1398

نکاتی که برای سفر به بمبئی باید بدانید!

نکات سفر به بمبئیاز شهرهای زیبا و پر گردشگر هند، شهر معروف بمبئی است. شهری که پر از جاذبه های دیدنی تاریخی، فرهنگی و البته سینمایی است. همه جهان شهر بمبئی را به هاطر بالیوود می شناسند. با این وجود بیشتر توریست ها و گردشگرانی که به بمبئی سفر می کنند، هیچ...

13 شهریور 1398

300 پایگاه تیراندازی در سراسر کشور راه اندازی می گردد

محمد دادگر در حاشیه مجمع عمومی فوق العاده عمومی و سالیانه فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی در قزوین در مصاحبه با خبرنگاران اظهارداشت: به دلیل حسابرسی نشدن دقیق در سالهای گذشته امروز با بدهی های کلان مالیاتی روبرو هستیم که در شرایط کنونی مالی مسائل...

10 شهریور 1398

رئیس جدید اینستکس به طور رسمی شروع به کار کرد

فارس نوشت: وزارت خارجه آلمان گفت برند اربل سفیر سابق این کشور در ایران، از امروز کار خود را به عنوان رئیس جدید ساز و کار اینستکس شروع نموده است.

9 شهریور 1398
تعداد: (62)