اخبار سیاسی

چطور از کعبه عکس گرفتم؟

عمر نبیل عکاس آسوشیتدپرس این عکس را با سرعت پایین شاتر از طواف زائران به دور کعبه در مراسم حج سال جاری در مکه گرفته است.

21 مهر 1398

ادعای پمپئو درباره عدم همکاری ایران با آژانس

وزیر خارجه آمریکا مدعی شدکه عدم همکاری ایران با آژانس بین المللی انرژی اتمی پرسش هایی درباره احتمال وجود مواد یا فعالیت های هسته ای اعلام نشده مطرح می نماید.

18 مهر 1398

تعریف و تمجید ترامپ از بوریس جانسون

رئیس جمهور آمریکا در اولین دیدار خود با بوریس جانسون پس از نخست وزیر شدن او به تعریف و تمجید از وی پرداخت.

3 مهر 1398

هیچگونه تغییری در نرخ ثبت نام مدارس غیرانتفاعی داده نشده است

رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تاکید کرد که هیچگونه تغییری در نرخ ثبت نام مدارس غیرانتفاعی داده نشده است.

28 شهریور 1398

تأسیس آموزشگاه پیشوای ملت در قزاقستان

رئیس مرکز مطبوعاتی رئیس جمهور سابق قزاقستان از تأسیس آموزشگاه پیشوای ملت برای حمایت از جوانان اطلاع داد.

20 شهریور 1398

سه فرمانده دولت منصور هادی در ماجرای کودتای عدن برکنار شدند

وزارت کشور دولت منصور هادی سه نفر از فرماندهان نظامی را به اتهام مشارکت در کودتای امارات علیه این دولت از کار برکنار کرد.

20 شهریور 1398

فال روزانه 23، 05، 1398

فال روزانه سه شنبه 23 مرداد 1398چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان استدوست عزیزی که 23 مرداد به جهان آمده ای، تولدت مبارک!شما شخصی باهوش، پرانرژی، فعال، منظم و هدفمند هستید و کارهایتان را طبق برنامه پیش می برید. شما از اینکه مورد احترام دیگران باشید و...

19 شهریور 1398

رئیس جدید اینستکس به طور رسمی شروع به کار کرد

فارس نوشت: وزارت خارجه آلمان گفت برند اربل سفیر سابق این کشور در ایران، از امروز کار خود را به عنوان رئیس جدید ساز و کار اینستکس شروع نموده است.

9 شهریور 1398

رئیس جمهوری برزیل، آرایشگاه را به ملاقات با لودریان ترجیح داد

رئیس جمهوری راست گرای برزیل تنها ساعتی پس از لغو دیدارش با وزیر خارجه فرانسه ویدیوی زنده ای از خود در فیسبوک منتشر کرد که او را در حال کوتاه کردن موهایش نشان می داد.

8 شهریور 1398

جرمی کوربین: هر کاری برای به چالش کشیدن دولت جانسون انجام می دهیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، جرمی کوربین رهبر حزب کارگر انگلیس در سخنانی اعلام نمود که حزب متبوع وی تمام توان خود را به کار خواهد بست تا از خروج بدون توافق این کشور از اتحادیه اروپا جلوگیری کند.

6 شهریور 1398

المانیتور: ظریف و سناتور نزدیک به ترامپ دیروز در نیویورک دیدار کردند

بعضی منابع مدعی شده اند که وزیر امور خارجه ایران روز گذشته در نیویورک با سناتور نزدیک به ترامپ در نیویورک دیدار نموده است..

31 مرداد 1398

احتمال دیدار مجدد آبه و روحانی در سپتامبر

یک منبع آگاه از احتمال دیدار نخست وزیر ژاپن با رئیس جمهور ایران در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل در ماه سپتامبر اطلاع داد.

25 مرداد 1398

یادداشت خبرنگاران، نگاهی به شروع نزاع آنکارا-استانبول در حزب جمهوریت خلق ترکیه

پیروزی بزرگ اکرم امام اوغلو در استانبول باعث شده است که مرکزیت اداره حزب جمهوریت خلق از آنکارا به سمت استانبول سوق پیدا نموده و دوقطبی آنکارا-استانبول در درون این حزب شکل بگیرد.

25 مرداد 1398

مصاحبه، مدیر موسسه سیپری: تحریم های آمریکا اقدامی در جهت تحریک ایران است

مدیر موسسه تحقیقات بین المللی صلح استکهلم در مصاحبه ای اختصاصی تحریم های آمریکا علیه ایران را کینه توزانه توصیف کرد و آن را گامی برای تحریک ایران دانست.

23 مرداد 1398

دوشنبه میزبان اجلاس مشورتی تاجیکستان و روسیه در خصوص افغانستان

نشست مشورتی مقامات ذیربط تاجیکستان و روسیه در زمینه همکاری و هماهنگی اقدامات مشترک در خصوص افغانستان در شهر دوشنبه برگزار گردید.

22 مرداد 1398

سیاست سازمان غذا و دارو در قبال داروهای تک نسخه ای

اما و اگرها بر سر تجویز یا عدم تجویز داروهای تک نسخه ای همواره وجود داشته، داروهایی که وارداتی هستند و نام شان هم عمدتا در فهرست دارویی کشور وجود ندارد، اما بعضا می بینیم که بعضی بیماران به ویژه بیماران خاص و صعب العلاج مانند مبتلایان به بعضی سرطان ها...

17 مرداد 1398

درگیری دوباره بر سر کرسی ریاست مجلس نمایندگان افغانستان

به گزارش خبرنگاران به نقل از بی بی سی، ده ها عضو مجلس نمایندگان افغانستان بار دیگر بر سر معین رئیس مجلس با هم درگیر شدند.

15 مرداد 1398

شبکه های اجتماعی مناسب ترین بستر انتشار اخبار جعلی

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی نت، آنالیز های مؤسسه تحقیقاتی پیو نشان می دهد بزرگسالان آمریکایی که ترجیح می دهند برای تعقیب اخبار قبل از هر چیز به سراغ شبکه های اجتماعی بروند، به شدت در معرض مطالعه اخبار جعلی از این طریق و فریب خوردن هستند.

8 مرداد 1398

تظاهرات هزاران انگلیسی علیه ترامپ در لندن

هزاران نفر از مردم پایتخت انگلیس علیه رئیس جمهور آمریکا که هم اکنون در لندن به سر می برد دست به تظاهرات زدند.

8 مرداد 1398

هانت: ترزا می دست کم تا زمان سفر ترامپ نخست وزیر می ماند

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، جرمی هانت وزیر خارجه انگلیس می گوید علیرغم همه شایعات، ترزا می دست کم تا زمان سفر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، نخست وزیر انگلیس باقی خواهد ماند تا به وی خوشآمد بگوید.

3 مرداد 1398
تعداد: (55)