احتمال غیبت صمد نیکخواه بهرامی در پنجره ششم انتخابی جام جهانی

به گزارش وبلاگ وطن من، برای پنجره پنجم مسابقات بسکتبال انتخابی جام جهانی 2019 چین که دو ماه پیش برگزار گردید، صمد نیکخواه بهرامی به اردوی تیم ملی دعوت شد اما به خاطر حضور همزمان در آمریکا نتوانست در تمرینات شرکت داشته باشد و دیگر ملی پوشان را در دیدار برابر استرالیا و فیلیپین همراهی کند.

احتمال غیبت صمد نیکخواه بهرامی در پنجره ششم انتخابی جام جهانی

با این حال و با وجودیکه کاپیتان تیم ملی طی ماه های گذشته فعالیت باشگاهی نداشت بازهم به اردوی تیم ملی برای پنجره ششم و پایانی انتخابی جام جهانی دعوت شد. این اردو از روز گذشته (سه شنبه) در تالار بسکتبال آزادی شروع شد. صمد نیکخواه بهرامی هم همراه با دیگر بازیکنان دعوت شده در محل اردو حضور داشت اما با شرایطی متفاوت.

صمد نیکخواه بهرامی با وجود حضور در تالار بسکتبال و به هنگام تمرین بازیکنان، در کنار زمین بود و با آنها تمرین نکرد.

به نظر می رسد به خاطر شرایطی که صمد دارد و اینکه برخلاف دیگر بازیکنان چند وقتی است از فعالیت های باشگاهی دور است، محتمل است در دیدارهای آینده تیم ملی غیبت داشته باشد.

البته که کادر فنی تیم ملی بسکتبال با لحاظ کردن صندلی صمد نیکخواه بهرامی و تجربه ای که دارد از او دعوت نموده اما اینکه خودِ این بازیکن از همراهی ملی پوشان امتناع کند، بعید نیست.

اتفاقا صحبت هایی که مهران شاهین طبع سرمربی تیم ملی بسکتبال هم در رابطه با کاپیتان تیمش و دعوت دوباره از او مطرح نموده به نوعی موید همین موضوع است. وی در این رابطه اینگونه گفته است که هر بازیکنی شرایط خودش را بهتر می داند. قطعا صمد هم جایی که می داند می تواند یاری حال باشد، از هیچ یاریی دریغ نمی نماید و اگر هم موقعیت لازم را نداشته باشد کاملا درک می نماید. به هر حال ما برای بازیکنی که سال ها برای بسکتبال زحمت کشیده، شرایط را مهیا نموده ایم. امیدواریم نتیجه خوبی داشته باشد.

به گزارش وبلاگ وطن من، حضور صمد نیکخواه بهرامی در ترکیب نهایی تیم ملی بسکتبال در حالی با ابهام روبرو است که حامد حدادی هم از شرکت در تمرینات امتناع نموده است.این بازیکن با وجود دعوت شدن به اردوی تیم ملی و همزمان با شروع تمرینات به اهواز سفر کرد. البته اینکه در رابطه با حامد حدادی وضعیت به همینگونه ادامه داشته باشد یا پیگیری های لازم برای پیوستن وی به دیگر اردونشینان انجام گردد، معین نیست.

اردوی تیم ملی بسکتبال تا زمان شروع دیدارهای پنجره ششم انتخابی جام جهانی در تهران ادامه خواهد داشت. دیدارهای این پنجره دوم و پنجم اسفندماه مقابل ژاپن و استرالیا برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "احتمال غیبت صمد نیکخواه بهرامی در پنجره ششم انتخابی جام جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال غیبت صمد نیکخواه بهرامی در پنجره ششم انتخابی جام جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید