بانوی ملی پوش پاراکانوی ایران: در توکیو مسابقه سختی دارم

به گزارش وبلاگ وطن من، بانوی قایقران کرمانشاهی برای شرکت در مسابقات آزمایشی پارالمپیک 2020 راهی توکیو می شود.

بانوی ملی پوش پاراکانوی ایران: در توکیو مسابقه سختی دارم

شهلا بهروزی راد در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ وطن من منطقه کرمانشاه، حضورش در این مسابقات را بنا به دعوت کمیته بین المللی المپیک و فدراسیون جهانی کانوئینگ اعلام کرد و گفت: طبق برنامه ریزی فدراسیون جهانی، این مسابقات با حضور نفرات برتر پاراکانو جهان در همان دریاچه ای برگزار خواهد شد که قرار است مسابقات پارالمپیک 2020 را در آن برگزار شود.

وی افزود: برای حضور در این مسابقات راهی توکیو می شوم و مسابقات نیز شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.

بهروزی راد عنوان نمود: باتوجه به اینکه این مسابقات با حضور قهرمانان جهان برگزار شده و به نوعی شبیه سازی مسابقات المپیک است، برای همین کار سخت و سختی در توکیو پیش رو دارم.

وی تاکید کرد: قطعا این مسابقات برای همه ورزشکاران حاضر در آن مهم است و سعی می کنند خود را محک بزنند، بنابراین من هم تمام تلاشم را خواهم کرد که نتیجه ای مطلوب کسب کنم.

بانوی کرمانشاهی تیم ملی قایقرانی ایران، اظهار کرد: از چند هفته پیش که با دست پُر و کسب سهمیه المپیک از مسابقات جهانی مجارستان برگشته ام تا چند روز پیش تمرین خاصی نداشتم، اما در روزهای گذشته تمریناتم را با قدرت بیشتر آغاز کرده ام.

وی یادآورشد: باتوجه به تمرینات خوبی که در دریاچه آزادی داشته ام، امیدوارم بتوانم نتیجه خوبی را در مسابقات آزمایشی المپیک 2020 بگیرم.

شهلا بهروزی راد بانوی ملی پوش پاراکانو ایران اخیرا در رقابت های جهانی مجارستان ضمن کسب مدال برنز کلاس KL3 این رقابت ها، سهمیه حضور در مسابقات پارالمپیک 2020 را نیز کسب کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بانوی ملی پوش پاراکانوی ایران: در توکیو مسابقه سختی دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانوی ملی پوش پاراکانوی ایران: در توکیو مسابقه سختی دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید