زمان برپایی سومین جشنواره سراسری هه لپه رکی بانه اعلام شد

به گزارش وبلاگ وطن من، دبیرخانه سومین جشنواره سراسری هه لپه رکی بانه طی اطلاعیه ای زمان برگزاری این جشنواره را بیان کرد.

زمان برپایی سومین جشنواره سراسری هه لپه رکی بانه اعلام شد

به گزارش وبلاگ وطن من به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان، زمان برگزاری سومین جشنواره سراسری هه لپه رکی بانه که قبلاً 8 تا 10 فروردین ماه اعلام شده بود طی اطلاعیه ای از سوی دبیرخانه این جشنواره به تاریخ 27 الی 29 فروردین ماه تغییر یافت.

در متن این اطلاعیه که توسط دبیرخانه سومین جشنواره سراسری هه لپه رکی بانه صادر شد، آمده است:

حادثه تلخ وتکان دهنده سیل اخیر که در بخشهایی از کشورعزیزمان باعث درد و آلام هموطنان شد ما را بر آن داشت تا به حرمت همدردی و شراکت در غم و اندوه این عزیزان، برگزاری سومین جشنواره سراسری هه لپه رکی بانه که مقرر بود در تاریخ 8 تا 10 فروردین ماه امسال اجرا گردد، لغو و تاریخ برگزاری این رویداد بزرگ فرهنگی و هنری را به (27 تا 29) فروردین ماه موکول کنیم.

لذا ضمن ابراز همدردی صمیمانه با تمامی هموطنان حادثه دیده، از شما هنردوستان و حامیان این مراسم اصیل خواستاریم تا با حمایت و حضور خود قدمی مصمم تر ازگذشته در جهت اعتلاء و پربارتر نمودن این رویداد مهم فرهنگی و هنری برداریم.

شایان ذکر است، برنامه ریزی خاص و ویژه ای انجام شده تا قبل ازبرگزاری این جشنواره، کمپین حمایت از مردم مناطق سیل زده نیز تشکیل گردد.

منبع: میراث آریا

به "زمان برپایی سومین جشنواره سراسری هه لپه رکی بانه اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان برپایی سومین جشنواره سراسری هه لپه رکی بانه اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید