کشتار 18 شیر دریایی در سیاتلِ آمریکا

در پی کشتارهای زنجیره ای شیرهای دریایی در سیاتلِ واشنگتن که تصور می گردد ماهیگیران عامل آن باشند، لاشه دو شیر دریایی دیگر نیز در این ناحیه کشف شده است.

کشتار 18 شیر دریایی در سیاتلِ آمریکا

به گزارش خبرنگاران، در مجموع حدود 18 لاشه شیر دریایی اخیرا در خلیجی واقع در منطقه سیاتل آمریکا کشف شده که 12 لاشه با آثار شلیک گلوله در ناحیه سر یافت شده اند.

بیشتر این شیرهای دریایی در اواخر ماه سپتامبر کشته شده بودند و از آن جایی که دو لاشه اخیرا کشف شده نیز به شدت تجزیه شده اند، احتمال می رود این دو شیر دریایی نیز به همراه همان شیردریایی های پیشین کشته شده اند و جریان آب به تازگی آن ها را به ساحل آورده است.

در ماه نوامبر یک فرد محلی به رسانه ها اعلام نموده بود که شاهد بوده ماهیگیران به این شیرهای دریایی شلیک نموده اند که این کارشان بر خلاف قوانین فدرال است.

مقامات محلی آمریکا در ماه نوامبر با بیان این که تمام پستانداران دریایی توسط قانون حفاظت از پستانداران دریایی محافظت می شوند به شدت در مورد گزارش های اخیری که حاکی از کشتار پستانداران دریایی به ضرب گلوله بوده، ابراز نگرانی نموده بودند.

به گزارش اسپوتنیک، ماهیگیران ممکن است کشتار اخیر شیرهای دریایی را به دلیل مهاجرت این پستانداران دریایی که منجر به کاهش جمعیت ماهی های قزل آلا می گردد، صورت داده باشند. در دهه 1930 میلادی ماهیگیران در شمال غربی پسیفیک، منطقه ای در ایالات متحده می توانستند با شلیک به شیرهای دریایی یا فُک ها انعام دریافت نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کشتار 18 شیر دریایی در سیاتلِ آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتار 18 شیر دریایی در سیاتلِ آمریکا"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید