خودرو

فوت یک نفر در تصادف زنجیره ای آزادراه کرج- قزوین

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان گفت: در اثر برخورد یک دستگاه خودرو پژو 207 با یک دوچرخه در آزادراه کرج-قزوین، عابر پیاده جان خود را ازدست داده و 10 خودرو دیگر به صورت زنجیره ای با یکدیگر برخورد کردند.

16 تیر 1399

نسخه اتاق فکر مجلس برای بازار خودرو در ایام کرونا!

خبرنگاران: مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در گزارشی به آنالیز ابعاد شیوع کرونا بر بخش های صنعت، معدن و پتروشیمی کشور پرداخته و در این بین، آثار همه گیری این ویروس بر خودروسازی را نیز مورد ارزیابی قرار داده است.

10 تیر 1399

360 هزار تن گندم مازاد بر مصرف کشاورزان خرید تضمینی می گردد

خبرنگاران/لرستان معاون مالی استاندار لرستان گفت: 360 هزار تن گندم مازاد بر مصرف کشاورزان در سال زراعی جاری خرید تضمینی می گردد.

6 تیر 1399

قایق سواری میمون های ماقبل تاریخ

تحقیقات دانشمندان در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی نشان می دهد که این جانوارن باید از سوار شدن روی چوب های شناور در اقیانوس یا استفاده از جزیره های جنگلی جدا شده از ساحل برای ترک قاره خود، استفاده کرده باشند.

20 خرداد 1399

2200 عنوان درسی به صورت مجازی در دانشگاه حکیم سبزواری ارائه شده است

دانشگاه حکیم سبزواری با هدف مقابله با کرونا 2200 عنوان درسی را به صورت مجازی ارائه نموده و همه اماکن، ابنیه و تجهیزات این دانشگاه را ضدعفونی نموده است.

19 خرداد 1399

معرفی دریاچه دیدنی گهر لرستان

دریاچه گهر در میان کوه ها محصور شده دارای آبی زلال و شفاف است که در قسمت های کم عمق، کف دریاچه را به راحتی می توان دید . دریاچه گهر بزرگ حدود 100 هکتار و عمق دریاچه بین 4 تا 28 متر و عرض آن بین 400 تا 800 متر و طول آن 1500 متر میباشد

5 خرداد 1399

خبرنگاران اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی با استقرار 89 تیم در ورودی هرمزگان

بندرعباس- خبرنگاران- جانشین ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی با استقرار 89 تیم به منظور کنترل مبادی ورودی استان خبر داد.

29 اردیبهشت 1399

برگرد ، ما داغدار عروس سبز شمالیم

با هیچ زبانی چاره شان نمی توان کرد . نه با خواهش و تمنا، نه با هشدار و نه حتی با زبان زور و تهدید .

6 اردیبهشت 1399

خبرنگاران بانوی کرمانی محلول گندزدایی قوی برای نابودی سریع ویروس کرونا تهیه کرد

کرمان - خبرنگاران - فناور برتر مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از اختراع گندزدایی قوی برای نابود کردن ویروس کرونا با استفاده از برگ درختان و 100درصد گیاهی اطلاع داد و گفت: این محلول باید ثبت و به مرحله تجاری سازی برسد.

3 اردیبهشت 1399

ورزش چطور بیماری های مزمن را کنترل می کند؟

انجام فعالیت های بدنی برای کنترل علائم بیماری های مزمن تنها همراه با اثرات مثبت جسمی نیست بلکه اثرات مثبت روانی به همراه دارد.

21 بهمن 1398

روزهای سخت تراکتور به انتها می رسد

به گزارش خبرنگاران، ساکت الهامی عصر امروز جمعه بعداز پیروزی تراکتور برابر فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران گفت: این سه امتیاز خیلی برای ما مهم بود و برای آن برنامه ریزی کرده بودیم.

8 بهمن 1398

تظاهرکنندگان لبنانی در راستا کاخ ریاست جمهوری تجمع کردند

تظاهرکنندگان لبنانی همانطور که وعده نموده بودند تحرکاتی را به سمت راستا کاخ ریاست جمهوری شروع کردند. در پی کشته شدن یک تظاهرکننده عضو حزب ولید جنبلاط در جنوب لبنان و نیز مواضع اخیر میشل عون که از نظر معترضان تحریک آمیز خوانده شده آنها دوباره به بستن...

17 دی 1398

گزارش CNN درباره انتقال محموله سلاح های آمریکایی به یمن

شبکه خبری CNN آمریکا در گزارشی با ارائه فیلم و تصاویری به عنوان سند فاش کرد که چند روز پیش محموله ای از سلاح های آمریکایی به شکل پنهانی به بندر عدن در یمن وارد شده است.

8 دی 1398

فریب گسترده به وسیله تبلیغ سفر با جت شخصی و کشتی

به گزارش خبرنگاران، محاکمه متهمان پرونده دومان توکان در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم مفسدان و اخلالگران مالی و به ریاست قاضی صلواتی، به صورت علنی شروع شد. لازم به ذکر است این پرونده 186 شاکی دارد.

23 آذر 1398

دریادار سیاری: پل هوایی در تمام نقاط مرزی با تهران برقرار شده است

معاون هماهنگ کننده و رییس ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد که در تمام نقاط مرزی پل هوایی با مرکز استان و از آنجا با تهران برقرار شده است.

21 آبان 1398

پیروزی تراکتور مقابل پارس جنوبی، دنیزلی جای یحیی را گرفت

تیم فوتبال تراکتور در هفته ششم لیگ برتر فوتبال مقابل پارس جنوبی به فزونی رسید و به رده دوم صعود مرد.

18 آبان 1398

جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال در انتها روز اول از هفته چهارم؛ استقلال به رده پانزدهم سقوط کرد!

تیم فوتبال شهر خودروی مشهد با وجود شکست مقابل فولاد خوزستان، در صدر جدول رده بندی لیگ برتر باقی ماند و استقلال به رده پانزدهم سقوط کرد.

3 آبان 1398

هیچگونه تغییری در نرخ ثبت نام مدارس غیرانتفاعی داده نشده است

رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تاکید کرد که هیچگونه تغییری در نرخ ثبت نام مدارس غیرانتفاعی داده نشده است.

28 شهریور 1398

پاییز رانشی در راه مازندران

اشکان دنیا آرای - ساری-خبرنگار: رانش های گسترده در مناطق مختلف مازندران طی چند ماه اخیر میلیاردها تومان خسارت به زیرساخت های ارتباطی استان وارد کرد.

27 شهریور 1398

کشف جسد یک زن در سیدنی استرالیا پس از بازداشت فرد مهاجم

به گزارش خبرنگاران به نقل از راشاتودی، پلیس استرالیا از کشف جسد یک زن در آپارتمانی در سیدنی خبر داده است.

18 شهریور 1398
تعداد: (37)