اخبار مجلس

خبرنگاران کوهکن: طرح اصلاح بعضی از قوانین انتخابات بیش از 3دهه با تأخیر مطرح شده است

تهران- خبرنگاران- نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه طرح اصلاح بعضی از قوانین انتخابات بیش از سه دهه با تأخیر مطرح شده است، گفت: این طرح در جهت دفاع از شورای نگهبان تدوین شده است.

4 تیر 1399

واریز سرانه پیشگیری از کرونا در مدارس همدان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش همدان گفت: سرانه مربوط به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در فضاهای آموزشی، به حساب مدارس این استان واریز شد.

14 اردیبهشت 1399

آیا میراث دار کا گ ب به رویای خود نزدیک شده است؟

رئیس جمهور روسیه گفت انتخابات زودهنگام برگزار نمی شود و من هم رئیس جمهور شما می مانم؛ او می گوید ریاست من مادام العمر نیست اما طبق تغییرات قانون اساسی کمی بیشتر می مانم؛ میراث دار شوروی کمونیسم 20 سال پیش در بحران حکومت را گرفت و در بحرانی جهانی در قدرت...

12 اردیبهشت 1399

تعطیلی تمام مسابقات ورزشی البرز تا انتها سال

تمام مسابقات، تمرینات و باشگاه های ورزشی البرز تا انتها سال تعطیل اعلام شد.

5 اردیبهشت 1399

قوچان نژاد:مدیرعامل باشگاه پیام مشهد در انحلال تیم ها باسابقه است

جبار قوچان نژاد در گفتگو با خبرنگاران درباره خبر اعلام شده از سوی استاندار خراسان رضوی درباره حل مسائل مالی تیم پیام مشهد گفت: از این موضوع خبر ندارم. به شخصه خودم با چند کننده مجلس صحبت کرده ام و پیگیر این موضوع هستم تا مشکل حل شود. خراسان نباید سهمیه...

15 فروردین 1399

افزایش گرایش جمعیت دانشجویی به مراکز علمی کاربردی، به دلیل اشتغال پذیری بالا

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: در دو سال اخیر در دانشگاه علمی کاربردی نه تنها شاهد کاهش جمعیت دانشجویی نبودیم، بلکه سال گذشته 15 درصد و امسال نیز حدود 10 درصد نسبت به سال قبل از آن، افزایش جمعیت دانشجویی را شاهد بودیم.

9 آذر 1398

هیچگونه تغییری در نرخ ثبت نام مدارس غیرانتفاعی داده نشده است

رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تاکید کرد که هیچگونه تغییری در نرخ ثبت نام مدارس غیرانتفاعی داده نشده است.

28 شهریور 1398

درگیری دوباره بر سر کرسی ریاست مجلس نمایندگان افغانستان

به گزارش خبرنگاران به نقل از بی بی سی، ده ها عضو مجلس نمایندگان افغانستان بار دیگر بر سر معین رئیس مجلس با هم درگیر شدند.

15 مرداد 1398

طرح صیانت از داده های شخصی امروز در مجلس آنالیز می گردد

حفاظت از اطلاعات کاربران و حریم خصوصی آنان یک انتظار بحق مردم است و نبود قانونی منسجم، خلأ بزرگی محسوب می گردد. البته وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات این خلأ را شناسایی کرد و به همین دلیل مردادماه سال 97 لایحه صیانت از داده های شخصی در راستای صیانت از...

30 تیر 1398

وعده عجیب شهردار مشهد برای نصب مجسمه های بازیکنان پدیده!

ساخت مجسمه بازیکنان فوتبال به دلیل کسب سهمیه آسیایی یا حتی قهرمانی در آسیا از عجایب این روزگار است.

18 تیر 1398

آنالیز موضوع سیل در کمیسیون کشاورزی مجلس

سخنگوی کمیسیون کشاورزی از آنالیز عملکرد کمیسیون کشاورزی در سال 97 و تصمیم گیری درباره سیل های اخیر در کمیسون کشاورزی اطلاع داد.

12 تیر 1398

واریز 800 میلیارد به خزانه از محل بازپرداخت وام های دانشجویی

به گزارش خبرنگاران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (شنبه) و در جریان آنالیز بخش درآمدی لایحه بودجه 98 بندهای (الف) و (ب) تبصره 9 را به تصویب رساندند.

28 خرداد 1398

سخنگوی وزارت کشور: امکان حضور اقلیت های دینی در انتخابات مجلس و شوراها وجود دارد

سخنگوی وزارت کشور در واکنش به خبرسازی رسانه های معاند درباره امکان حضور اقلیت های دینی در انتخابات مجلس و شوراها گفت: داوطلبان اقلیت های دینی رسمی می توانند در انتخابات مجلس شورای اسلامی و شوراهای شهر و روستا شرکت نموده و باید التزام به دین خود داشته...

27 خرداد 1398

ممنوعیت استفاده از ظروف یکبار مصرف در شیراز

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، اظهار داشت که از اسفندماه سال جاری، استفاده از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی در صنوف حساس، در سطح شیراز ممنوع خواهد بود.

25 اردیبهشت 1398

رئیس مجلس به تهران بازگشت

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، علی لاریجانی در جمع خبرنگاران درباره این سفر گفت: همکاری های اقتصادی برای مقابله با تحریم های آمریکا بر ضد کشورها و بحث انرژی، استفاده از فناوری ها در این زمینه و محیط زیست از موضوعات مطرح شده در این مجمع...

3 اردیبهشت 1398